Чи можна дітям дивитися телевізор?

 

Чи можна дітям дивитися телевізор?

Усі без винятку діти полюбляють дивитися телевізор, адже там показують дитячі та науково-популярні передачі, а також мультфільми.
Однак батькам не слід забувати про те, що довгий проведення часу перед телевізором може серйозно пошкодити здоров'я малюка. Про те, чи можна дітям дивитися телевізор зараз і поговоримо.
Малюк може почати протестувати, коли ви спробуєте обмежити час, проведений перед телевізором. Діти, як правило, не можуть зрозуміти, в чому полягає шкода від перегляду телевізора. Дуже важливо, щоб мама і тато дотримувалися однієї думки, і якщо мама каже, що не можна дивитися телевізор більше 20 хвилин на день, тато не повинен дозволяти проводити перед екраном більше часу.
Щоб показати малятку, наскільки телевізор шкідливий, увімкніть камеру мобільного телефону і наведіть на екран телевізора. Замість рівного зображення ви побачите переривчасті смужки. Поясніть, що саме в такому вигляді наш мозок отримує інформацію від телевізора і на те, щоб отримати слитную картинку, наш організм змушений витрачати величезну кількість енергії.
Якщо цих доводів виявилося недостатньо, попросіть малюка оглянути кімнату після довгого перегляду мультиків. Потім запропонуйте дитині закрити очі, відкинути голову на спинку дивана і трохи відпочити, а потім знову оглянути приміщення. Ваша дитина помітить, що предмети стали більш чіткими і барвистими, ніж у першому випадку. Шкода від телевізора, як кажуть, на обличчя.
Не забувайте і про те, що приклад малюк бере зі своїх батьків. Якщо ви звикли цілими днями дивитися фільми і ток-шоу, не потрібно лаяти дитини в пристрасті до телевізора. Покажіть на своєму прикладі, що існує велика кількість інших не менш цікавих занять. Наприклад, можна почитати книги. Малюкам цікавими будуть енциклопедії та казки. Більше часу проводьте на свіжому повітрі. Дуже добре, якщо поруч з будинком є ​​парк або дитячий майданчик. У цьому випадку ваша дитина зможе спілкуватися з однолітками.

Залиши перший коментар

Зашили коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*