харчування дитини

Корисні властивості каші Залишити коментар

Корисні властивості каші
Ні для кого не є секретом те , що дитина з самого раннього віку потребує такий продукт харчування, як каша .
У кашах містяться вітаміни і мінерали , які мають дуже корисні властивості , і їх так потребує наш організм.
Почнемо з найпоширенішою каші . Це гречана каша. Гречка надзвичайно корисна. У цій каші дуже багато вітамінів , а також магнію , калію і кальцію. А ми знаємо , що саме вони допомагають добре працювати серцево-судинній та нервовій системі . Також в цій крупі є кобальт і залізо , що залучені до кровотворних процесів і кровообігу.
За гречаною кашею йде вівсяна . У ній присутні необхідні нашому організму антиоксиданти – селен і вітамін Е. Їх добова доза є якраз у тарілці цієї кашки . Вівсянка допомагає нейтралізувати шкідливий вплив холестерину на наш організм , тому після того , як ви поїли вівсяну кашу , можете ще з’їсти чогось смаженого або парочку бутербродів.
Наступна каша – це « каша краси» перловка . У цій крупі міститься лізин , який необхідний для вироблення колагену. Щоб не було зморшок і передчасного старіння шкіри. Крім того , перлова каша є низькокалорійною , а також багата таким елементом як фосфор , якого потребує організм , особливо в процесі росту і розвитку організму.
Пшенична каша теж дуже корисна , особливо тим , хто займається фізичною працею. Ця каша постачає організм силою і енергією. Також у ній багато кремнію , який надає позитивний вплив на зуби і кістки. Пшенична каша корисна як діткам , так і дорослим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *