харчування дитини

Мед. Корисний продукт Залишити коментар

Мед. Корисний продукт
Мед є одним з найдревніших десертних делікатесів , які протягом багатьох століть були знайомі і доступні людині .
А в період холодів мед стає незамінним продуктом і помічником на кожному столі. Адже він допомагає боротися із застудами , зміцнює організм і просто є смачним доповненням до чаювання . Давайте докладніше придивимося до цього дивовижного солоденького продукту !
Що ж являє собою мед ?
Отже, мед – це така субстанція , що є збалансованою сукупністю речовин тваринного походження (спеціальні виділення, яке виробляють бджоли і рослинних речовин ( нектар )  . Цю субстанцію можна вживати в такому вигляді відразу в організм безпосередньо після вилучення з сот. Дозрілий мед має максимальний набір корисних і важливих для організму речовин. Він має характерну текстуру і ароматний запах!
Якими ж лікувальними властивостями володіє мед ?
Наявність і варіація таких властивостей залежить від рослин , з яких був зібраний бджілками нектар. Найбільш медоносними вважають такі рослини як : липа , волошка , гречка , акація , соняшник та ін. Не даремно ці трави використовують для лікування таких захворювань , як нервові розлади , серцево- судинні проблеми , застуди і т.д. Мед має таку здатність , як придушення бактерій, шкідливих мікроорганізмів , грибів  і навіть гельмінтів ! Також мед здатний боротися з стафілококами, кишковими паличками і стрептококами ! Він може затримувати розмноження і розвиток навіть збудників туберкульозу !
Коли і кому мед протипоказаний ?
Деякі люди мають алергію на медові продукти. Тому , перш ніж годувати свого карапуза, варто перевірити , чи немає у дитини на нього алергії ! Не варто до цього ставитися легковажно , адже в деяких випадках реакція на мед може призвести до набряку легенів ! Варто попередньо проконсультуватися з лікарем, він розповість , як правильно чинити в таких ситуаціях , як провести перевірку і що робити , якщо алергія все ж матиме місце.
Мед з молоком !
Якщо ви відчуєте перші симптоми застуди,  випийте склянку теплого молока , розчинивши в ньому 1-2 столових ложки меду ! Якщо все зробити вчасно – то бігти в аптеку після цього за іншими ліками вам вже не доведеться! Також дуже корисним може бути поєднання меду з горіхами. Потрібно взяти звичайні горіхи та перемолоти з їх медом. Вживати як десерт під час чаювання для профілактики або під час застуди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *