План навчально-виховної роботи з дітьми старшої різновікової групи. Вересень. За програмою «Українське дошкілля»

Українське дошкілля

Назва: «План навчально-виховної роботи з дітьми старшої різновікової групи. Вересень. За програмою «Українське дошкілля»

Ціна: 15 грн

Автор: Anhelina

Сайт: doshkilnyk.in.ua

Формат: docx  (У Ворді)

Кількість сторінок: 47

Рік: 2016

Зміст:

 • Режим дня
 • Розклад занять
 • Завдання за освітніми лініями на вересень місяць
 • Фізкультурно-оздоровчі заходи ( піші переходи, фізкультура на повітрі, загартування, комплекси вправ ранкової гімнастики №1-№ 2, гімнастики пробудження №1-№ 2).
 • Робота з батьками.
 • Сітка занять на місяць.
 • Календарний план на кожен день тижня («Зелений світ», «Ой як гарно в ріднім краї», «Моя чудова родина», «Я – особистість»).

Як придбати: https://doshkilnyk.in.ua/jak-prydbaty-material/

 

Designed by Freepik

8 Comments on План навчально-виховної роботи з дітьми старшої різновікової групи. Вересень. За програмою «Українське дошкілля»

 1. Доброго дня! Я би хотіла замовити план навчально-виховної роботи з дітьми старшої різновікової групи. Вересень. За програмою «Українське дошкілля»

  • Доброго дня. Ціна 15 грн. Пишіть назву матеріалу, який бажаєте замовити мені на електронну скриньку. Вам буде надіслано номер рахунку, на який сплачувати. Електронні матеріали надсилаються вам на електронну скриньку після підтвердження платежу mytsuraanhelina@gmail.com

 2. Добрий день можна замовити на вересень для старшої групи. може ще щось цікаве маєте для ст гр.бо вперше буду працювати в ст групі

 3. Доброго дня! Я би хотіла замовити план навчально-виховної роботи з дітьми старшої різновікової групи. Вересень, Жовтень,Листопад ,Грудень,Січень ,Лютий ,Березень,Квітень,Травень.За програмою «Українське дошкілля»

 4. Доброго вечора! Я би хотіла замовити план навчально-виховної роботи з дітьми старшої різновікової групи. Вересень, Жовтень,Листопад ,Грудень,Січень ,Лютий ,Березень,Квітень,Травень.За програмою «Українське дошкілля».Скільки це буде коштувати?

Зашили коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*