Правила етикету для дитини Залишити коментар

Правила етикету для дитини
Малюк в перші три роки життя навчився дуже багато чому : став на ноги і почав ходити , він уже вміє розмовляти , їсти ложкою і пити з чашки, ходити на горщик , мити руки і чистити зуби , самостійно одягатися . З нетямущого карапуза він перетворився на самостійну особистість . Дитина – це дзеркальне відображення батьків , з його поведінки і розмови оточуючі можуть судити про вдачі , які панують у вашій родині , про ваші звички і манеру спілкування. Якщо ви не хочете , щоб вам було соромно за поведінку свого малюка і за себе , задумайтеся про те , щоб навчити підростаючого чоловічка і основ етикету .
Постарайтеся абстрактно подивитися на те , як у вашій сім’ї відбувається прийом їжі. Якщо тато їсть біля телевізора, то засвоїти правила етикету для дитини буде дуже складно. Маленький член сім’ї буде вести себе так само , як і дорослі : вимагати свою порцію до телевізора і мультиків . Скільки б не пояснювали дорослі , як потрібно себе вести , а як не можна , він буде робити все так само , як роблять це тато і мама : адже батьки не можуть робити погано .
Збирайтеся частіше за вечерею або обідом всією сім’єю , накривайте красиво стіл , їжте неквапливо. Перш , ніж ваша дитина навчиться їсти акуратно разом з дорослими , постраждає не один мамин сервіз. Не шкодуйте посуд , він б’ється на щастя ! Розмовляйте за столом неголосно; постарайтеся вести бесіду , яка була б цікава дитині , і в якій вона би змогла взяти участь . Пояснюйте , що якщо дитина хоче щось узяти , не потрібно тягнутися через весь стіл , краще попросити дорослих допомогти , і інші найпростіші правила . І тоді , якщо ви прийдете в гості з малюком , він буде поводитися за столом спокійно, не стане кричати , сіпатися і крутитися.
Будьте гідним зразком для наслідування , і тоді вам ніколи не доведеться червоніти за вашої дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *