ігри

Розвиваючі ігри для дітей від 3 років : вчимося описувати предмети граючи Залишити відгук

Розвиваючі ігри для дітей від 3 років : вчимося описувати предмети граючи
Абсолютно недостатньо навчити дитину розрізняти предмети за формою , кольором і розміром .
Дуже важливо добитися того , щоб малюк зміг знайти предмет за словесним описом батьків. Якщо це все ще не вдається вашій дитині , запропонуйте йому зіграти в розвиваючі ігри для дітей від 3 років.
Для вправи нам потрібно набір фігур різних форм , розмірів і кольорів. Предметів має бути парне число , тобто вони без залишку повинні ділитися на дві купки . Ідеальний набір повинен складатися з фігур , серед яких будуть кола, квадрати , трикутники . Нехай їх буде по два великих і по два маленьких . Кольори зручно використовувати синього , зеленого , жовтого і червоного кольорів.
Для початку розділіть всі предмети порівну. Одну частину віддайте маляті , а іншу – мамі . Поясніть дитині , що ваші набори абсолютно однакові . Кожну фігурку опишіть . Наприклад , великий червоний квадрат , маленький жовтий трикутник і так далі.
Розкладіть фігурки , які належать малюкові , перед ним , а свої сховайте . Одну деталь затисніть в долоні і попросіть дитину вгадати . Можна ставити питання. Наприклад , «Це квадрат ? » , «Він великий? » , « Колір фігури – червоний? ». Якщо у дитини вийшло вгадати , похваліть чадо і помінятися ролями . Коли ця вправа здасться вам занадто легким , можна вгадувати два захованих предмету.
Також ви можете попросити вибрати з загальної кількість предметів один, який буде відповідати обговореним критеріям. Наприклад , потрібно буде знайти маленьке жовте коло . Не забувайте мінятися ролями з малюком. Якщо малюк довгий час буде вгадувати предмети , йому це незабаром набридне , і він занудьгує . До гри можна підключати тата та інших членів сім’ї.
Якщо з якоїсь причини у дитини не відразу виходить засвоїти правила гри , спокійним тоном пояснюйте до тих пір, поки у нього не вийде. Незабаром ви зможете переконатися , що малюк в повсякденному житті буде застосовувати знання , отримані під час гри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *