Графічні ресурси

Що я використовую при створенні робіт? (Графічні ресурси) 2

Що я використовую при створенні робіт?

(Графічні ресурси).

Коли я заходжу на улюблений сайт з картинками та фото, я хочу все і відразу, адже автори пропонують так багато цікавих і яскравих варіантів, що я б їх розглядала годинами, інколи навіть тяжко обрати. Чому ж я їх відразу не завантажую? А не так все просто..

Зараз при оформленні робіт я беру лише графічні ресурси, на які є дозвіл вільно використовувати для особистих цілей, комерційних проектів та модифікувати їх.

І якщо ви хочете якісних картинок, потрібно платити мінімум 10 доларів за одну. Заходьте на стоки там вибір дійсно великий.

Мої улюблені – це векторні зображення, які можна масштабувати без втрати якості, тобто, якщо це вектор я можу його використати хоч на великий плакат, хоч на формат А5, якість не зміниться.

Але стоки це дійсно дорого, а потрібно, щоб гра була не тільки якісною, а і доступною. Тому є сайти, де можна знайти і безкоштовні ліцензійні варіанти, вибір набагато менший, пропонують багато інфографіки і фонів, та і скачати вам все не дадуть(кілька зображень і приходьте завтра), але можна знайти і щось цікавеньке. А якщо придбати преміум версію, то інша справа – більший вибір, більше скачувань. Також є автори, що продають відмальовки, у них теж можна дещо підібрати, дещо і сама малюю…

Отже, що я цим хотіла сказати…Я не заходжу в Google, не пишу «хлопчик», не беру першу ліпшу картинку і готово.

Знаю, що вихователі всі творчі (та і батьки не відстають), якими графічними ресурсами користуєтесь Ви?

 

 

 

Designed by Freepik

2 Comments

  1. Доброго дня. При виготовлення гри використовую стандартні редактори, або програми офіса.

  2. А Ви якими користуєтеся?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *