Тато – головний мамин помічник

Тато – головний мамин помічник
Якщо ви хочете , щоб чоловік був хорошим батьком , у всьому вам допомагав і цікавився життям дитини , не слід чекати , коли нарешті у нього прокинуться батьківські почуття . Потрібно все брати в свої руки і починати виховувати батька в своєму чоловікові з того моменту , як ви дізнаєтеся про вагітність. І , як відомо кожній жінці , шлях до свідомості чоловіка , до можливості управляти і маніпулювати ним лежить через елементарні лестощі .
Для того щоб ваш коханий з трепетом ставився до вашого вирослого животику , знав про всі зміни, які відбуваються в організмі вагітної жінки , попросіть його – найрозумнішого і всезнаючого – допомогти розібратися з тим , що написано в журналі про вагітність , мовляв , без нього не все зрозуміло. Або умовте сходити з вами на прийом до лікаря , тому що він дуже уважний , і у нього хороша пам'ять , а ви не можете запам'ятати всі рекомендації лікаря , і все таке …
А коли дитина народиться , продовжуйте в тому ж дусі: переповити малюка може тільки тато , у мами ніколи не вийде так міцненько загорнути дитину в пелюшки … Коли батько бере участь у купанні , крихітка веде себе дуже спокійно , а всі , напевно, тому , що тато знає якийсь секрет … Ніколи не говоріть своєму чоловікові , що він щось робить не так , а навпаки , частіше хваліть .
Завжди радьтеся з батьком вашої дитини навіть про самих незначних речах : які підгузники купити, які повзунки вибрати . І навіть якщо чоловік не зможе дати слушної поради , він завжди буде в курсі всього , що відбувається в житті малюка.
Довіряйте своєму чоловікові ! Нехай він зробить щось не так , але ж і у вас не все виходить з першого разу. Навіть якщо в перший раз тато розмаже кашу по обличчю непосидючого карапуза , в наступну годівлю буде краще.
Тато – головний мамин помічник і найкращий друг малюка , а ваше завдання – допомогти чоловікові не забути про це

Залиши перший коментар

Зашили коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*