Вивчення іноземної мови: коли , як і навіщо ?

 

Вивчення іноземної мови: коли , як і навіщо ?
Багато батьків прагнуть виростити зі своєї дитини генія.
Невід'ємною частиною розвитку вундеркінда є вивчення іноземних мов.
У батьків дуже часто виникає питання про те , з якого віку дітям краще починати вивчати іноземну мову і коли потрібно починати вводити іноземні слова в мову дитини.
Спільні експерименти психологів , фізіологів і терапевтів свідчать про те , що ідеальний вік для вивчення іноземних мов становить від двох до 9 років. Вивчення іноземної мови розвиває творчі здібності у дітей дошкільного віку . Причиною цьому є активні мозкові процеси і сприйнятливість до нової інформації. Якщо в дитинстві батьки упустять шанс , нічого страшного не відбудеться , але дитині мови будуть даватися дещо важче , він не буде інтуїтивно відчувати всі нюанси мови .
Слід сказати про те , що існує кілька способів вивчення мов у ранньому віці. Перша теорія говорить про те , що іноземну мову потрібно вводити паралельно з рідною . Навчання в цьому випадку починається з перших місяців життя . Як правило , дитина сприймає обидві мови однаково і не відчуває труднощі зі сприйняттям . На жаль , не всі батьки можуть дозволити собі такий варіант вивчення мов. Для цього потрібно , щоб хоча – б один з близьких родичів в ідеалі знав іноземну мову. Є у даного методу і недоліки. Трапляється так , що дитина безграмотно спілкується на обох мовах і перевчити його досить складно .
Інший варіант вивчення мов пропонує знайомити дитину з другим мовою у віці 4-5 років. Форма , в якій малюк буде дізнаватися нові слова , повинна бути ігровий . Спробуйте для початку вивчити назви іграшок , потім банного приладдя і кухонного начиння . Такі заняття мають бути щоденними. Лише в цьому випадку дитина буде добре засвоювати нову мову. Пам'ятайте про те , що граматика в такому віці не засвоюється. А ось усна мова буде йти на «ура». Дитина цілком в змозі розповісти , як його звуть , де він живе і ким працюють його батьки.

Залиши перший коментар

Зашили коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*